TR EN

Grupcam, 1993 yılında Ankara Ostim OSB’de başlayan cam işleme ve çok katlı yalıtım camı üretimi faaliyetlerine bugün Ankara Anadolu OSB’deki üretim tesisinde artan kapasite, ürün çeşitliliği ve ileri teknolojili makine yatırımları ile devam etmektedir. Firmamız, mimari cephe ve konut gibi her türlü uygulamaya yönelik doğrama, cephe kaplama, parapet camları, vb. üretimini gerçekleştirmektedir.


 

Sürekli gelişim hedefi ile yola çıkan, bugüne kadar tamamladığı her projede cama bilgi ve hizmetle değer katan firmamızın ismi, çeyrek asrı aşkın süredir kalite ve güven ile özdeşleşmiştir.

 

 

Amacımız

 

Müşterilerimizin ilk tercih ettiği çözüm ortağı olarak, nitelikli yalıtım camı üretimi ve cam işlemede odaklandığımız pazarlarda cama ürün ve hizmet kalitemizle değer katarız.

 

 

Hedefimiz

 

Sürdürülebilir büyüme ile ürün çeşitliliğimizi arttırarak kaliteli ürün ve hizmet ilkemizden ödün vermeksizin, mimari cam alanında vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmayı; nitelikli referans projelerimizin sayısını her geçen gün daha da arttırmayı hedefliyoruz.

 

 

Temel Değerlerimiz

 

 

Kalite

 

Belirlenmiş norm ve standartlara uygun ürün üretir, kaliteli üretimden hiçbir şartta taviz vermeyiz.

 

 

Müşteri Memnuniyeti

 

Müşterilerimizin tekliften teslimata tüm deneyiminden memnun kalmasını sağlar, ürünün yanında kaliteli hizmet veririz.

 

 

Güven

 

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve diğer tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde güven yaratırız.

 

 

Çözüm Odaklılık

 

Müşterilerimiz ve diğer tüm paydaşlarımız için bahane değil, çözüm üretiriz. Tüm ilişkilerimizde çözüm odaklılık önceliğimizdir.